Home

mész Közös kiválasztás Részleges olimpiai váltó díjátadás hangszóró Megadás hegy

Szeged.hu - Két szegedi korcsolyázó lett a sportág első női magyar téli  olimpiai érmese
Szeged.hu - Két szegedi korcsolyázó lett a sportág első női magyar téli olimpiai érmese

Index - Sport - Olimpiai bajnok a magyar férfi koriváltó

Fair Play díjat kapott Knoch Viktor, | Magyar Országos Korcsolyázó  Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Fair Play díjat kapott Knoch Viktor, | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Téli olimpia

2,257 Family Sports Ice Arena Photos and Premium High Res Pictures - Getty  Images
2,257 Family Sports Ice Arena Photos and Premium High Res Pictures - Getty Images

Elkezdték a triatlonosok a párizsi olimpiai kvalifikációt

Gold Medalists Hungary Liu Shaolin Sandor Editorial Stock Photo - Stock  Image | Shutterstock
Gold Medalists Hungary Liu Shaolin Sandor Editorial Stock Photo - Stock Image | Shutterstock

Ezen a téli olimpián is lett aranyunk! Liu Shaoang első lett a rövidpályás  gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyén - mfor.hu
Ezen a téli olimpián is lett aranyunk! Liu Shaoang első lett a rövidpályás gyorskorcsolyázók 500 méteres versenyén - mfor.hu

Index - Sport - Ott van a dobogó tetején a magyar váltó - A phjongcshangi  téli olimpia 13. napja - Percről percre
Index - Sport - Ott van a dobogó tetején a magyar váltó - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre

Liu Shaolin Sándor: A nap végén csak a testvérem van mellettem | 24.hu

Sport: Videón a hiba, ami miatt nem jutott be a címvédő férfi  gyorskorcsolyaváltó a döntőbe | hvg.hu
Sport: Videón a hiba, ami miatt nem jutott be a címvédő férfi gyorskorcsolyaváltó a döntőbe | hvg.hu

Nézze meg: videón az első magyar téli olimpiai aranyérem!

Olimpiai játékok – Wikipédia

Az év egyetemi sportolói

Téli olimpia: Öröm van a szívünkben, jó volt itt állni! – Liu Shaoa

FAIR PLAY MÉLTATÁSOK (2014 DÍJÁTADÁS)

Aranyérmes a férfi váltó az olimpián

Kozák Danuta és Liu Shaolin Sándor az év sportolója

Héraklész gála 2020: Első díj a junior Európa-bajnok nyíltvízi váltónak -  Magyar Úszó Szövetség
Héraklész gála 2020: Első díj a junior Európa-bajnok nyíltvízi váltónak - Magyar Úszó Szövetség

Micsoda esztendő! Még 2021-nél is gazdagabb az előttünk álló év - N

Anyagilag is jól járt a történelmi aranyat szerző magyar váltó | M4 Sport

Téli olimpia: magyar is van Peking legnagyobb csillagai között - NS

Öt kategóriában 13 díjazott a MOB Fair Play-díjátadóján - Magyar Edzők  Társasága
Öt kategóriában 13 díjazott a MOB Fair Play-díjátadóján - Magyar Edzők Társasága